OFERTA e-SKLEPY AKTUALNOŚĆ POLECAMY KONTAKT

     
      Jesteśmy firmą zajmującą się dostarczaniem sprzętu sportowego klubom i indywidualnym sportowcom. Oferowany przez nas sprzęt może zaspokoić oczekiwania profesjonalnych sportowców jak i również uprawiających sport rekreacyjnie.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje produkowana przez nas odzież sportowa logiem ESA, sprzęt hiszpańskiej firmy JOMA.

Oferujemy także sprzęt innych firm, a na życzenie klienta możemy zrealizować zamówienia na towary nie będące w naszej stałej ofercie.

 

 
 
Stroje lekkoatletyczne, siatkarskie, koszykarskie i do innych dyscyplin sportowych przygotowywane indywidualnie wg. potrzeb zamawiającego. Także stroje w całości drukowane sublimacyjnie. Nadruki na zakupionym u nas sprzęcie.
         
Bardzo bogata oferta odzieży sportowej do wielu dyscyplin sportowych, akcesoria sportowe, buty. Stroje około sportowe. Duża dostępność i szybkie czasy realizacji
         
MALFINI, a.s. jest jednym z wiodących dostawców odzieży reklamowej w Czechach i Europie. Nasze marki MALFINI®, MALFINI Premium®Piccolio® i odzieży roboczej RIMECK® są dystrybuowane do 25 krajów europejskich w tym z szybką, 24 godz. dostawą do sąsiednich krajów. Jest to ułatwione dzięki nowoczesnemu, w pełni zautomatyzowanemu centrum logistycznemu w Ostrawie.